کارنامه عملکرد ده سال با نیوزهاب

کارنامه عملکرد ده سال با نیوزهاب

PR@NHIR
23 اردیبهشت 1398

ده سال از شروع نیوزهاب می‌گذرد. در حقیقت ده سال زمان زیادی است اگر هر روز تلاش کرده باشی تا بهترین کاری که می‌توانی را برای محصول خود انجام دهی.

در اوایل سال 88 بود که متوجه شدیم با حجم اطلاعات زیادی که به صورت لحظه‌ای در رسانه های‌ کاغذی وآنلاین وجود دارد، امکان به موقع آگاه‌ شدن از تمامی آنها وجود ندارد و با ایجاد محصولی خلاقانه و کارآمد شاید بتوانیم راه را برای پیشرفت و موفقیت روابط‌عمومی‌ها آسان‌تر کنیم.

کارنامه عملکرد 10 ساله نیوزهاب

با آگاهی از منابع موجود و سنجیدن نیاز بازار به موتور جستجو و تحلیل اخبار، به ایده‌ی ایجاد محصولی مانند نیوزهاب رسیدیم. سامانه‌ای که بتواند به کمک فناوری اطلاعات، نیاز روابط‌عمومی سازمان‌های بزرگ، خبرگزاری‌ها، وبسایت‌ها، فعالین اجتماعی و چهره‌های‌ خبرساز را به جمع‌آوری اخبار مربوطه و سنجش عملکرد خود در میان جامعه برطرف کند.

نیوزهاب از زمان تولد، هر روز پر و بال گرفت و به کمک تیمی از متخصصان و نخبگان؛ کامل‌تر شد.

ایجاد اولین بولتن دیجیتال، پایش اخبار پیشرفته و ارائه‌ی تحلیل محتوا تنها بخشی از تلاش‌های نیوزهاب در سال‌های اولیه بود. پس از تحول رسانه‌های دیجیتال، توانستیم امکان پایش شبکه‌های‌ اجتماعی و تلگرام را اضافه کنیم تا هیچ خبری از چشمان یک کارشناس روابط عمومی دور نماند و فرصت مناسب را برای بهترین واکنش یا تصمیم‌گیری داشته باشد.

همواره تمام تلاش ما درجهتی بوده تا هرآنچه مشترکان از یک سامانه چابک و پویا انتظار دارند را در کمترین زمان ممکن در اختیارشان قرار بدهیم تا در ده سالگیمان، پازلی کامل از کار تیمی، نوآوری و خلاقیت، پشتیبانی مشتری و خدمت‌رسانی مطلوب، در معرض دید شما دوستان قرار بگیرد.

امروز دست در دست شما شمع ده سالگی نیوزهاب را با آرزوهای درخشان فوت می‌کنیم و از یک دهه فعالیت پر ثمر در کنار شما خرسندیم. مسیر نیوزهاب اگرچه همیشه هموار نبوده، اما ماندگاری آن نتیجه‌ی حمایت و همدلی و اهمیت این سرویس برای شما همکاران و البته تلاش بی‌وقفه‌ اعضای این خانواده‌ی بزرگ و همدل است.

این ده سالگی، آغاز راه طولانی، مستمر و پر تلاش نیوزهاب است.