کارنامه عملکرد ده سال با نیوزهاب

 • PR@NHIR
 • 23 اردیبهشت 1398
 • 13 دیدگاه

ده سال از شروع نیوزهاب می‌گذرد. در حقیقت ده سال زمان زیادی است اگر هر روز تلاش کرده باشی تا بهترین کاری که می‌توانی را برای محصول خود انجام دهی.

در اوایل سال 88 بود که متوجه شدیم با حجم اطلاعات زیادی که به صورت لحظه‌ای در رسانه های‌ کاغذی وآنلاین وجود دارد، امکان به موقع آگاه‌ شدن از تمامی آنها وجود ندارد و با ایجاد محصولی خلاقانه و کارآمد شاید بتوانیم راه را برای پیشرفت و موفقیت روابط‌عمومی‌ها آسان‌تر کنیم.

کارنامه عملکرد 10 ساله نیوزهاب

با آگاهی از منابع موجود و سنجیدن نیاز بازار به موتور جستجو و تحلیل اخبار، به ایده‌ی ایجاد محصولی مانند نیوزهاب رسیدیم. سامانه‌ای که بتواند به کمک فناوری اطلاعات، نیاز روابط‌عمومی سازمان‌های بزرگ، خبرگزاری‌ها، وبسایت‌ها، فعالین اجتماعی و چهره‌های‌ خبرساز را به جمع‌آوری اخبار مربوطه و سنجش عملکرد خود در میان جامعه برطرف کند.

نیوزهاب از زمان تولد، هر روز پر و بال گرفت و به کمک تیمی از متخصصان و نخبگان؛ کامل‌تر شد.

ایجاد اولین بولتن دیجیتال، پایش اخبار پیشرفته و ارائه‌ی تحلیل محتوا تنها بخشی از تلاش‌های نیوزهاب در سال‌های اولیه بود. پس از تحول رسانه‌های دیجیتال، توانستیم امکان پایش شبکه‌های‌ اجتماعی و تلگرام را اضافه کنیم تا هیچ خبری از چشمان یک کارشناس روابط عمومی دور نماند و فرصت مناسب را برای بهترین واکنش یا تصمیم‌گیری داشته باشد.

همواره تمام تلاش ما درجهتی بوده تا هرآنچه مشترکان از یک سامانه چابک و پویا انتظار دارند را در کمترین زمان ممکن در اختیارشان قرار بدهیم تا در ده سالگیمان، پازلی کامل از کار تیمی، نوآوری و خلاقیت، پشتیبانی مشتری و خدمت‌رسانی مطلوب، در معرض دید شما دوستان قرار بگیرد.

امروز دست در دست شما شمع ده سالگی نیوزهاب را با آرزوهای درخشان فوت می‌کنیم و از یک دهه فعالیت پر ثمر در کنار شما خرسندیم. مسیر نیوزهاب اگرچه همیشه هموار نبوده، اما ماندگاری آن نتیجه‌ی حمایت و همدلی و اهمیت این سرویس برای شما همکاران و البته تلاش بی‌وقفه‌ اعضای این خانواده‌ی بزرگ و همدل است.

این ده سالگی، آغاز راه طولانی، مستمر و پر تلاش نیوزهاب است.

13 Comments

 1. نرم افزار بسیار عالی و کاربردی برای رصد جراید و تهیه بولتن خبری

 2. نیوزهاب سامانه ای بسیار خوبی است که با برنامه نویسی خوب و گرافیک زیبا توانسته است به روابط عمومی ها در صرفه جویی در وقت کمک کند.
  با آرزوی موفقیت روز افزون برای این شرکت مفید

 3. سیستم پایش اخبار همکاری قابل اعتماد برای بانک آینده است و فرآیند اطلاع یابی را در کوتاهترین زمان ممکن کرده و باعث تحول در فعالیت های روابط عمومی شده

 4. نیوزهاب با بهره گیری از محیط نرم افزاری بسیار آسان و کاربر دوست این امکان را فراهم می کند تا در زمانی کوتاه بولتن های اختصاصی و موردی را تهیه کنیم . درمدیریت زمان و هزینه بسیار کمک شایانی به روابط عمومی سازمانها می نماید در کوتاه ترین زمان از بین منابع خبری ، خبرگزاری ها و نیز جراید کثیرالانتشار تهیه نماید .از همکاران مجرب و خبره این مجموعه نهایت تقدیر و امتنان را بابت طراحی و ایجاد چنین نرم افزاری را دارم

 5. از محصولات شما استفاده می کنم و بسیار راضی هستم
  خدا قوت
  دبیر چندرسانه ای مجلس شورای اسلامی

 6. با سلام و احترام برنامه نیوزهاب خیلی از کإرهای مربوط به خبر را راه می اندازد و دسترسی به امور رسانه ای را أسان نموده است

 7. کامل است واز همه مهمتر اینکه افراد کار آمد وتحصیل کرده این رسته وتتحلیل محتوا اخبار همه حرفه ایی تهیه می شود

 8. در مدت همکاری با نیوز هاپ دسترسی و پایش اخبار و پیشرفت و تغییرات مطابق با نیاز روز از جمله نکات مثبت در حوزه ارتباطات محسوب میشه.موفق باشید.

 9. در چند سال گذشته از امکانات نیوزهاب برای پایش اخبار کانون در روابط عمومی کانون پرورش فکری استفاده می کنیم و نهایت رضایت را داریم.

 10. از اینکه حاصل تلاش ده ساله ما رضایت شما از نیوزهاب است بسیار خرسندیم .در کنار دوستانی چون شما مسیر پیشرفت ما هر روز روشن‌تر خواهد بود.

دیدگاه ها بسته است.